Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Мемлекеттік оқыту тілімен ТҰ-10 топ Тамақтануды ұйымдастыру
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
Қазақ әдебиеті – Кадырова А.Е. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Математика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Дене тәрбиесі – Абуталипов М.Б., Балтабаева А.Н. |
Д/О |
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Ағылшын тілі – Кажибаева А.Е., Кошербаева М.А. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Орыс тілі және әдебиеті – Омарова С.Ж., Искакова Г.К. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Химия – Шалабаева М.Ж |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Биология – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
Алғашқы әскери және технологиялық дайындық – Сулейменов С.М. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Математика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Өзін-өзі тану Сембаева А.К. |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Қазақ әдебиеті – Кадырова А.Е. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Орыс тілі және әдебиеті – Омарова С.Ж., Искакова Г.К. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Қазақ тілі – Кадырова А.Е. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Химия – Шалабаева М.Ж |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Информатика – Оспанова А.К., Сартаева С.С. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Математика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Қазақстан тарихы – Сергазин Б.Г. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Биология – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова
Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Мемлекеттік оқыту тілімен ОП-11А топ Тамақтануды ұйымдастыру Организация питания
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
История Казахстана – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Информатика – Оспанова А.К., Ремеслова Н.П. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Физика – Абуталипова К.К. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Гатина Э.Б. |
Д/О |
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Самопознание – Сембаева А.К. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Биология – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
Химия – Хващевская И.В. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Русская литература – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Начальная военная и технологическая подготовка - Доскарин Е.Д. |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Физическая культура – Сейпиев М.С., Кайкенов К.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Гатина Э.Б. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Биология – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Физика – Абуталипова К.К. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Химия – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Русская литература – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова
Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Группа ОП-11 Б Тамақтануды ұйымдастыру Организация питания
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
Химия – Хващевская И.В. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Физическая культура – Кайкенов К.К., Сейпиев М.С. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Математика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
История Казахстана – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Физика – Абуталипова К.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Информатика – Оспанова А.К., Сартаева С.С. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Математика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
Физика – Абуталипова К.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Химия – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Кошербаева М.А. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Русская литература – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Самопознание – Сембаева А.К. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Биология – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Начальная военная и технологическая подготовка - Доскарин Е.Д. |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Математика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Кошербаева М.А. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Русская литература – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Биология – Хващевская И.В. |
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова
Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Группа ТМ-12 Технолог менеджер Технолог менеджер
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Информатика – Оспанова А.К., Ремеслова Н.П. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Химия – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Химия – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Биология – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Русская литература – Омарова С.Ж. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Кошербаева М.А. |
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Самопознание – Сембаева А.К. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Физическая культура – Абуталипов М.Б., Кайкенов К.К. |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Биология – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Начальная военная и технологическая подготовка - Доскарин Е.Д. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Русская литература – Омарова С.Ж. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Физика – Абуталипова К.К. |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Кошербаева М.А. |
Д/О |
09:15 09:50 |
История Казахстана – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Физика – Абуталипова К.К. |
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова
Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Группа ТЭ-13 Электрическое и электромеханическое оборудование Техник-электрик
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
Английский язык – Гатина Э.Б., Кошербаева М.А. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Химия – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Русская литература – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Информатика – Оспанова А.К., Сартаева С.С. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Физическая культура – Сейпиев М.С. |
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
Начальная военная и технологическая подготовка - Доскарин Е.Д. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Английский язык – Гатина Э.Б., Кошербаева М.А. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Биология – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Русская литература – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Биология – Хващевская И.В. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Химия – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Самопознание – Сембаева А.К. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
История Казахстана – Сергазин Б.Г. |
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова
Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Группа СЭЗ -14 Кең бейінді құрылыс шебері Мастер строитель широкого профиля
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
Всемирная история – Сергазин Б.Г. |
Д/О |
09:15 09:50 |
История Казахстана – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Русский язык – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Охрана труда – вакансия |
Д/О |
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Русская литература – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
09:15 09:50 |
География – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Черчение – Хасенова А.М. Материаловедение – Хамзин Р.К. |
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
Информатика – Оспанова А.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Начальная военная и технологическая подготовка - Доскарин Е.Д. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Математика – Абуталипова К.К. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Казахский язык и литература – Кадырова А.Е. |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Математика – Абуталипова К.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Химия – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Английский язык – Гатина Э.Б. Физическая культура – Балтабаева А.Н. |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Физическая культура – Балтабаева А.Н. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Черчение – Хасенова А.М. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Спецтехнология каменных работ – Михайлова Л.А. |
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова
Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Группа СЭЗ-15 Өңдеу құрылыс жұмыстарының шебері Мастер отделочных строительных работ
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
Математика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Химия – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Русская литература – Омарова С.Ж. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
|
|
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Начальная военная и технологическая подготовка - Доскарин Е.Д. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Казахский язык и литература – Кадырова А.Е., Бекболатова Г.А. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Материаловедение – Имагамбетов Н.А. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Физика – Умарова А.У. |
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
Английский язык – Гатина Э.Б., Кошербаева М.А. Черчение – Хасенова А.М. |
Д/О |
09:15 09:50 |
История Казахстана – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Русская литература – Омарова С.Ж. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Спецтехнология штукатурных работ – Михайлова Л.А. |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Физическая культура – Балтабаева А.Н. |
Д/О |
09:15 09:50 |
География – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Информатика – Оспанова А.К., Сартаева С.С. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Всемирная история – Сергазин Б.Г. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Охрана труда и техника безопасности – вакансия |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Черчение – Хасенова А.М. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Самопознание – Сембаева А.К. |
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова
Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Группа СД-16 Дәнекерлеу ісі Сварочное дело
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
Физическая культура – Балтабаева А.Н. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Кошербаева М.А. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
История Казахстана – Сергазин Б.Г. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Математика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Химия – Хващевская И.В. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Биология – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Самопознание – Сембаева А.К. |
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
Казахский язык и литература – Омарова А.Ш., Хасенова Д.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Начальная военная и технологическая подготовка - Сулейменов С.М. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Биология – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Кошербаева М.А. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Химия – Хващевская И.В. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Русская литература – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
География – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Физика – Умарова А.Е. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Русская литература – Стрекозина Т.А. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Информатика – Оспанова А.К., Сартаева С.С. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Математика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова
Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Группа РМ-17 Аппаратураларды жөндеуші және қызмет көрсетуші радиомеханик Рдиомеханик по ремонту и обслуживанию аппаратуры
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
Биология – Солопова А.Ю. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Русская литература – Омарова С.Ж. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Кошербаева М.А. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Физическая культура – Балтабаева А.Н. |
Д/О |
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Математика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Английский язык – Кажибаева А.Е., Кошербаева М.А. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
История Казахстана – Сергазин Б.Г. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Казахский язык и литература – Кадырова А.Е., Бекболатова Г.А. |
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
Физика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Русская литература – Омарова С.Ж. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Начальная военная и технологическая подготовка - Сулейменов С.М. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Математика – Кожахметова А.Т. *************************** |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Физика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Казахский язык и литература – Кадырова А.Е., Бекболатова Г.А. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Химия – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Самопознание – Сембаева А.К. |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Химия – Шалабаева М.Ж. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Информатика – Оспанова А.К., Сартаева С.С. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Математика – Кожахметова А.Т. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Биология – Солопова А.Ю. |
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова
Бекітемін
М.а. басшының «Көкшетау қ. ҚТҚ» КМҚК
________________Садвокасова А.С.
Сабақ кестесі I-жартыжылдық 2020-2021 ж.ж.
Расписание занятий
1 семестр 2020-2021 учебный год
1 курс
|
Время |
Группа ДПИ-18 Сәндік-қолданбалы өнер халық кәсіпшілігі Декоративно-прикладное искусство и народные промыслы
|
Кабинет |
Дүйсенбі Понедельник |
08:30 09:05 |
Начальная военная и технологическая подготовка - Доскарин Е.Д. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Физика – Абуталипова К.К. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
География – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Материаловедение – Родионова Т.Д. |
Д/О |
|
Сейсенбі Вторник |
08:30 09:05 |
Физическая культура – Кайкенов К.К. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Английский язык – Гатина Э.Б. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Математика – Ремеслова Н.П. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
|
Д/О |
|
Сәрсенбі Среда |
08:30 09:05 |
История Казахстана – Кенжибаева А.С. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Биология – Солопова А.Ю. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Информатика – Оспанова А.К. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Спецтехнология – Хасенова А.М. |
Д/О |
|
Бейсенбі Четверг |
08:30 09:05 |
Химия – Хващевская И.В. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Композиция – Родионова Т.Д. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Рисунок – Родионова Т.Д. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
Введение в специальность – Хасенова А.М. Физическая культура – Кайкенов К.К. |
Д/О |
|
Жұма Пятница |
08:30 09:05 |
Живопись – Родионова Т.Д. |
Д/О |
09:15 09:50 |
Казахский язык и литература – Хасенова Д.К. |
Д/О |
|
10:00 10:30 |
Материаловедение – Родионова Т.Д. Биология – Солопова А.Ю. |
Д/О |
|
10:45 11:20 |
|
Д/О |
Директордың оқу жұмысы
бойынша орынбасары А.С.Садвокасова